Sa është e ligjshme kontrata e martesës kur bashkëshortët vëjn kushte ?


Pyetje dhe përgjigje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *