Politika e opozitës në Shqipëri


Opozita shqiptare e ka zhvendosur “popullin opozitar” nga rruga dhe gjithë pasojat e saj, në shtëpi duke iu dhënë në mëngjes editoriale dhe pasdite libra. Mirëpo pasi lexojnë editoriale dhe librat, njerëzit pyesin: po me politikë kur do të merren?

 

Lavdrim Lita

http://www.gazeta55.al/index.php?kat=opinion&artikulli=23549

Lajme nga vendi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *