Ve alejkumusselam ve rahmetullahi ve berekatuhu

Allahun e falënderojmë, paqa dhe bekimi qofshin mbi Muhamedin…

Nëse ke dyshim se ai mund të vjedh ato maqina që ti shet, duhet ta pyesish, dhe nëse ai e mohon se i vjedh, por tregon mundësitë që i ka për të marrë ato maqina më lirë, andaj edhe ti shet ma lirë, atëherë ti e ke të lejuar të blesh ato maqina me ato çmime të lira prej këtij komshiut tënd…

Allahu e di më së miri!

Pyetje dhe përgjigje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *