Ve alejkumusselam ve rahmetullahi ve berekatuhu…

Allahun e falënderojmë, paqa dhe bekimi qofshin mbi Muhamedin…

Hajduti shkon me vjedh ne shtepine qe ka pasuri e jo te ajo qe ska asgje…edhe shejtani vjen te ti per te hedhur keso dyshimesh sepse ke iman…andaj refuzoi keto dyshime dhe vazhdo me vepra te mira dhe nese ndonje here gabon pendou dhe kthehu te Allahu…
Allahu i do ata qe bejne mire dhe i do ata qe pendohen dhe nuk ja humb mundin askujt…
Andaj mos lejo qe keto mendime te largojne nga namazi dhe xhamia, nga veprat e mira dhe xhemati…

Pyetje dhe përgjigje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *