Duhet ta kemi ndjenjën sikur të fëmijës një vjeçar kur e hedhim në qiell… ai qeshet, sepse e di se do ta kapish dhe nuk do ta lësh të bie në tokë…

Ky është besimi!

Urtësi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *