Kjo është dashuri!


Një grua thotë: pas 18 viteve martesë dhe përgatitje të ushqimit, në fund bëra darkën më të keqe në jetën time. I pjeka për së tepërmi zarzavatet, e djega mishin dhe e kriposa tepër sallatën.

Burri im heshti gjatë tërë kohës që hante darkën.

Kur fillova të lajë enët e darkës, ai më erdhi nga mbrapa dhe më përqafoj dhe më puthi në ballë.

E pyeta: pse po më puth?

Tha: sonte paske gatuar ushqimin si një nuse e re, andaj mendova se duhet të sillem me ty si me një nuse të re.

A nuk ka nevojë gruaja jote për këtë romancë për të përmirësuar gabimet e saja në vend se ta shajmë dhe ofendojmë?!

Artikuj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *