Dynjaja dhe ahireti


Imam Munaviu, rahimehullah, thotë: “dynjaja dhe ahireti janë ortake, nëse njeriu e kënaq njërën e hidhëron tjetrën”.

Urtësi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *