Hoxhë Irfani Hit në Youtube


 

Edhe pse me tendencë diskretitimi nga disa Web Portale megjithatë videoja shum e klikuar nga Hoxha i nderuar Irfan Salihu “Te Allahu e ke Like” mori jehonë të madhe javën e kaluar. Disa antiIslamistë nga xhelozia u munduan ta nxjerin nga konteksti fjalimin e hoxhës së nderuar duke e riuploduar videon dhe duke i vendosë tituj të ri, kinse hoxha ka thënë “Gjynah i madh me ba LIKE”, megjithatë pa marë parasysh veprimeve të këtyre dashakqinjëve videoja në fjalë e uploduar nga webi i mirënjohur AUDIONUR u bë HIT në youtube. Dhjetëramijë shpërndarje në facebook, mbi 50.000 klikime në youtube dhe normal shumë LIKE nga të gjith shtresat e shoqërisë, të rinjë e të reja, në radio stacione kosovare, madje dhe nga pjesëtarë të feve tjera.

12. Mars 2012  islam.mk 

 

Aktuale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *