Kalon…


Kalon vështirësia e adhurimeve dhe mbetet shpërblimi

Kalon kënaqësia e mëkatit e mbetet dënimi

Përktheu: B.H.

Urtësi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *