Mos e le namazin kurrë, sepse ka me milion njerëz në varre që dëshirojnë tu kthehet jeta dhe të bëjmë vetëm një sexhde!

Përktheu: B.H.

Urtësi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *