Lindje dhe perëndim


 

Mos lejo që të dominon dëshpërimi, por shiko vendin nga lind dielli për çdo mëngjes, për të marrë mësimin të cilin do Allahu ta mësojnë njerëzit: perëndimi kurrë nuk mundet ta pengojë lindjen e ardhshme të diellit në çdo mëngjes të ri.

Urtësi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *