Takimi me Pejgamberin


 

Takimi me Pejgamberin

 

Mërzia e zemrës nuk më hiqet

Gjersa të më vjen myzhdeja e pranimit

Gjersa të më vjen libri nga e djathta

Dhe me Resulin të më kënaq takimi

 

 

Aktuale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *