Lexo Kuran


Pejgamberi, sal-lallahu alejhi ve sel-lem, ka thënë:

“Lexoni Kuran, sepse ai do të vijë si ndërmjetësues në Ditën e Kiametit për ata që e lexojnë”. Muslimi

Po të mos lexojmë ndonjë ajet në FB ndoshta s’lexojmë asgjë nga Kurani! Hape Mus’hafin dhe lexoje së paku një faqe tani!

Bekir Halimi

Artikuj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *