Çka e shemb burrërinë


Pesë gjëra të shembin burrërinë:

“Braktisja e namazit, gënjeshtra,  koprracia, mosrespektimi i prindërve dhe sjellje e keqe ndaj gruas”.

Urtësi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *