Kujdes gjuhën


Largo nga jeta yte shkollën e sharjes, ofendimit, mallkimit, nënçmimit dhe sjelljen e keqe dhe zbato ajetin Kuranot:

“e kur atyre me fjalë u drejtohen injorantët, ata thonë: “Paqe!”. (El-Furkan: 63).

Dr. Aid el-Karni

Urtësi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *