Cilit Islam i frikohet perëndimi


“Perëndimi nuk I frikohet Islamit ritual dhe simbolik, por I frikohet Islamit I cili thërret në dituri dhe punë, përparim dhe civilizim”.

Dr. Mustafa Mahmud

Urtësi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *