Shiko kush je ti te Allahu


 

 

“Ma me rëndësi është kush je ti te Allahu e jo kush je ti te njerëzit, sepse ajo që është te Allahu është më e mirë dhe më e përhershme”.

 

Dr. Halid Muslih

 

الأهم من أنت عند الله؟ وليس من أنت عند الناس! فما عند الله خير وأبقى

Urtësi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *