Lista me shkurtesa nga ligjeratat e hoxhës Bekir Halimi


Një listë e disa shkurtesave të marra nga ligjeratat ose emisionet kontaktive me pyetje dhe përgjigje për tia lehtësuar muslimanëve mësimin e fesë dhe për tu shërbyer atyre si udhërrëfyes në jetën e tyre.

Në këtë listë ka dyqind shkurtesa dhe vijon lista e dytë me po aq shkurtesa.

 

http://www.youtube.com/playlist?list=PLTBwKKvdkw_LLV3MvSGOOX0NoAiUSb9Wj

Aktuale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *