Pyetje Përgjigje me Hoxhë Bekir Halimi në Radio Shkupi (18 Tetor 2012)


Pyetje dhe përgjigje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *