Dita 7: Kur do të jeni produktiv?


Sot është thirrja e fundit për ata, që akoma nuk i janë bashkuar karvanit të të suksesshmeve për hir të Tij, të bëhen pjesë e udhëtimit tonë. 

Nëse nuk arrini të bëheni të frytshëm këtë Ramazan, atëherë kur mund të jeni? 

E nëse jeni i frytshëm tashmë, a është frytshmëria juaj me të vërtetë për hir të Tij?

Në këtë Ramazan, ne duam t’ju ndihmojmë të keni një Ramazan pa ndjenjë faji dhe mërzitje më vonë. 

Kështu që, mund të përfitoni nga kjo mundësi!

 

Shkëputur nga libri “30 Këshilla për Ramazan të paharrueshëm” 

 

Aktuale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *