Lista e Imamëve të Qabës për namaz të Teravisë dhe Tehexhudit


Është publikuar lista e imamëve dhe renditja se si do të falet namazi i teravisë dhe tehexhudit në Mesxhidul-Haram në Meke për vitin 1435.

Aktuale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *