Ku është dallimi mes Murxhive, Havarixhëve dhe Mutezelive – VIDEO

Kjo është një pyetje e cila i parashtrohet hoxhës së nderuar Bekir ef. Halimi, e cila thotë: Ku është dallimi mes Murxhive, Havarixhëve dhe Mutezelive? Për ta dëgjuar përgjigjen klikoni më poshtë:

Video

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *