Video pamje nga aksioni i pastrimit në lagjen e Hasanbegut e organizuar nga shoqata “NUN”


“NUN” ditën e djeshme (14 Gusht 2016) organizoi aksion vullnetar për pastrimin e lagjes së Hasanbegut ku javën e kaluar pati vërshime, afro 100 vullnetarë pas Namazit të Sabahut u mblodhën tek depot e shoqatës NUN dhe u nisen drejt Hasanbegut, ku pastruan tërë ditën në shtëpi të ndryshme, për ta parë aksionin e pastrimit klikoni tek videoja më poshtë:

Lajme nga vendi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *